Menü

Aydınsan Makina

Hakkımızda

“ÇELİĞE ZEKA KATTIK” sloganımızla 2008 yılında başlamış olduğumuz serüvenimiz Türkiye ve Avrupa’da en büyük alüminyum ekstrüzyon kalıp imalat firması olarak devam etmektedir. AYDINSAN MAKİNA, yönetim kurulu başkanımız Sn. İsmail AYDIN tarafından 2008 yılı başında kurulmuştur. özverili ve müşteri odaklı üretim anlayışıyla sektöre getirdiğimiz yenilikler ve teknolojiyi takip eden yönetimimizle sektörün lider kuruluşlarından biri olmuştur.

 

Yurtiçinde ve yurtdışında bir çok müşterimizin tercihi konumuna gelmiş olan “AYDINSAN MAKİNA” 19.000 mı açık, 4.500 mı kapalı alan olarak inşaa edilen yeni yerine 2023 yılının Şubat ayında taşınmıştır. Teknolojiyi yakından takip ederek sektörümüzde gerekli olan son sistem teçhizatımız ve makine parkurumuzla sektörde liderlik vasfımızı devam ettirmekteyiz.
Her geçen gün, heyecan, tecrübe ve bilgi birikimimizle sizlerle daha inovatif işlere imza atacağımızı ümit ederiz.

 

Firmamızda alüminyum ekstrüzyon kalıp imalatı yanı sıra pres takımları ( Mühre, Bolster, ınsert Bolster, Bolster Housing, Zımba, Pul, Dummy Block, Kovan, Bıçak gibi) üretimi yapmaktayız. Bu üretim , CAD-CAM yazılımlarıyla uyumlu CNC kontrol üniteli takım tezgahlarıyla yüksek kalite ve istenilen toleranslar içersinde yapılmaktadır. Malzeme sertleştirme işlemi, ülkemizin önde gelen firmalarından 30 yılı aşkın tecrübesi ışığında vakum fırınlarında gerçekleştirilmektedir. Her bir ürün için standartların belirtmiş olduğu tane büyüklüğü ve sertlik garanti edilmektedir. Kullanmış olduğumuz çeliğin spektro analiz sonuçları her bir boy için değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme ISO normlarına uygun ise satın alma operasyonu gerçekleşmektedir.

Videoyu oynat
A rotating link with text placed around a circle with an arrow inside Hemen İletişime Geçmek için Tıkla
Aydınsan Makina

SERTİFİKALARIMIZ

Aydınsan Makina

ÇÖZÜMLERİMİZ

Kalıp Tasarım

Aydınsan Makina Alüminyum Ekstrüzyon Kalıpları tasarım ekibi, müşteri öneri ve istekleri ışığında kaliteli, uzun ömürlü ve en az test garantisi ile tasarım yapmaktadır. Tasarım süreci, müşterinin çalışma şartları ve beklentileri göz önünde bulundurularak geliştirilir .

Üretim Teknolojileri

CAD-CAM yazılımlarıyla uyumlu CNC kontrol üniteli takım tezgahlarıyla yüksek kalite ve istenilen toleranslar içerisinde yapılmaktadır. Malzeme sertleştirme işlemi, ülkemizin önde gelen firmalarından 30 yılı aşkın tecrübesi ışığında vakum fırınlarında gerçekleştirilmektedir.

Yüksek Kalite

Artık rekabet unsurunun birinci sırasında kalite değil, dinamik kalite anlayışı vardır. Bizde bu vizyonla müşterilerimizin talepleri konusunda uzmanların uyarılarını, çalışanlarımızın tespitlerini dikkate alarak kalite politikamızı belirlemekteyiz.