Menü

Aydınsan Makina

Üretim Teknolojileri

Firmamızda alüminyum ekstrüzyon kalıp imalatı yanı sıra pres takımları ( Mühre, Bolster, Insert Bolster, Bolster Housing, Zımba, Pul, Dummy Block, Kovan, Bıçak gibi) üretimi yapmaktayız.

 

Bu üretim , CAD-CAM yazılımlarıyla uyumlu CNC kontrol üniteli takım tezgahlarıyla yüksek kalite ve istenilen toleranslar içerisinde yapılmaktadır.

 

Malzeme sertleştirme işlemi, ülkemizin önde gelen firmalarından 30 yılı aşkın tecrübesi ışığında vakum fırınlarında gerçekleştirilmektedir. Her bir ürün için standartların belirtmiş olduğu tane büyüklüğü ve sertlik garanti edilmektedir.

 

Kullanmış olduğumuz çeliğin spektro analiz sonuçları her bir boy için değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme ISO normlarına uygun ise satın alma operasyonu gerçekleşmektedir.

A rotating link with text placed around a circle with an arrow inside Hemen İletişime Geçmek için Tıkla
Aydınsan Makina

ÇÖZÜMLERİMİZ

Kalıp Tasarım

Aydınsan Makina Alüminyum Ekstrüzyon Kalıpları tasarım ekibi, müşteri öneri ve istekleri ışığında kaliteli, uzun ömürlü ve en az test garantisi ile tasarım yapmaktadır. Tasarım süreci, müşterinin çalışma şartları ve beklentileri göz önünde bulundurularak geliştirilir .

Üretim Teknolojileri

CAD-CAM yazılımlarıyla uyumlu CNC kontrol üniteli takım tezgahlarıyla yüksek kalite ve istenilen toleranslar içerisinde yapılmaktadır. Malzeme sertleştirme işlemi, ülkemizin önde gelen firmalarından 30 yılı aşkın tecrübesi ışığında vakum fırınlarında gerçekleştirilmektedir.

Yüksek Kalite

Artık rekabet unsurunun birinci sırasında kalite değil, dinamik kalite anlayışı vardır. Bizde bu vizyonla müşterilerimizin talepleri konusunda uzmanların uyarılarını, çalışanlarımızın tespitlerini dikkate alarak kalite politikamızı belirlemekteyiz.